Přejeme Vám příjemný nákup!

Partneři

DreamMakers

Je tým dvou dvojnásobných maminek. Bára a Sandra se rozhodly dělat to, co mají rády a to je dělat radost druhým a plnit jejich sny. Vaše sny a touhy se budou snažit převést do reality. Právě vy je ženete neustále dopředu, pro vás vymýšlí nové koncepty a snaží se být stále lepší a lepší. Organizují společenské události, od baby shower, přes svatby, oslavy i firemní eventy.

Instagram

 

MIREK ZEBRAK

Fotograf a skvělý tatínek třech dětí.

Instagram @mirekzebrak

 

FANCYBLOOM_PAPER_ART

Jitka vyrábí nádherné pivoňky a dekorace z papíru, které si můžete zapůjčit na focení, svatby nebo jako dekoraci na jakoukoliv příležitost.

Instagram @fancybloom_paper_art

 

MAMA_FOTO

Maminka kačka fotí už 3 roky, od té doby co měla dcera Victorka první narozeniny vzala úlohu fotografa do svých rukou. Její práce se rozšířila mezi kamarády a známé. 

Kačky koníček se tak stal i prací na mateřské dovolené, protože nyní jí dělá šťastnou i druhorozená dcera violettka. Ateliér "mama foto" můžete navštívit v plzni, kde se mimo jiné můžete vyfotit v našich šatičkách!

Instagram

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení